O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti VIVA TAXI, Vášho spoľahlivého partnera v oblasti bezpečného a pohodlného cestovania.

Dovoľte nám, aby sme sa Vám predstavili. Sme dynamicky sa rozvíjajúca taxislužba pôsobiaca v okrese Šaľa, ktorej cieľom je uspokojiť potreby zákazníkov v oblasti prepravy osôb. Je pre nás prvoradé poskytovať kvalitné služby, férové a garantované ceny. Neustále vykazujeme úsilie o maximálnu spokojnosť našich klientov.

Špecifickým znakom našej firmy sú originálne žlto-biele ekologické taxíky vďaka ktorým prídeme na miesto vyzdvihnutia a vyloženia zákazníka potichu a bez toho aby sme rušili okolie aj v neskorých nočných hodinách.

Prioritou našej spoločnosti je ponúkať kvalitné a inovatívne služby za férové ceny, na ktorých zlepšovaní sa snažíme neustále pracovať.

Prečo jazdiť s VIVA TAXI?

Naše vozidlá Toyota Auris Hybrid kombinujú spaľovací motor a elektromotor, čím dosahujú vyššiu efektivitu, nižšiu spotrebu paliva a nižšiu tvorbu emisii CO2 oproti podobným vozidlám s naftovým motorom vyprodukujeme pri našom kilometrovom nájazde ročne až o 147 000 kg menej emisii CO2, čím prispievame k zlepšeniu kvality ovzdušia v meste Šaľa a okolí.

  • Poctiví, ochotní a zodpovední šoféri.

  • Vždy čisté a nefajčiarske vozidlá.

  • Zľavy a súťaže, či už na našom Facebooku alebo Instagrame.

Galéria